Menu

Realizace zahradní proměny a pokládka travního koberce v obci Spojil

Realizace projektu zahradní proměny započala začátkem června 2020, kdy jsme se pustili do terénních úprav pozemku, abychom vytvořili ideální podmínky pro krásnou zahradu. Ve spolupráci se zkušenými závlaháři jsme precizně vyznačili záhony a provedli založení trávníku pokládkou travního koberce podle potřeb klienta.

Následoval důležitý proces výběru a výsadby rostlin, stromů a keřů, který probíhal v souladu s kompletním návrhem zahrady. Každá rostlina byla pečlivě vybrána s ohledem na estetický vzhled, potřeby prostředí a preferovaný styl zahrady. Jejich postupné sázení do zahrady bylo prováděno odborným týmem zahradníků, kteří dbali na správnou manipulaci s rostlinami a zajištění optimálních podmínek pro jejich růst a prosperitu.

Nyní, po pár letech od zahájení realizace, jsme svědky toho, jak zahrada postupně ožívá. Rostliny se plně aklimatizovaly a začaly kvést, stromy a keře získávají svou plnou formu a trávník rozkvétá v krásné zeleni. Údržba zahrady, včetně pravidelné péče o trávník, stříhání a tvarování stromů i rostlin, probíhá pod naším dohledem, abychom zajistili, že zahrada bude nadále radostí pro naše klienty.

Máte zájem o tuto službu?

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

Realizace proměny zahrady započala v červnu 2023, kdy jsme obdrželi konkrétní požadavek…

Zobrazit více

Realizace zahrady u rodinného domu, která započala v červnu 2021, byla provedena s…

Zobrazit více

Realizace projektu zahradní proměny započala začátkem června 2020, kdy jsme se pustili do…

Zobrazit více

Potřebujete poradit? Zeptejte se na cokoliv.