Menu

Pokládka travního koberce

Chcete dokonalý trávník za co nejkratší dobu? Pokládka travního koberce je rychlé a efektivní řešení, které oživí váš venkovní prostor.

Travní koberec nebo výsev trávníku?

Při volbě mezi pokládkou travního koberce a klasickým výsevem trávníku je důležité vzít v potaz řadu důležitých faktorů. Pokládka travního koberce je rychlé a efektivní řešení. Jedná se však o způsob zajištění trávníku, který je ekonomicky nákladnější. Výsev trávníku je naopak levnější variantou, ale zato vyžaduje mnohem více péče a času.

Výhody pokládky travního koberce

  • Okamžitý výsledek – Pokládka travního koberce poskytuje na rozdíl od výsevu trávníku okamžité výsledky. Pokládku jsme schopni provést už během 24 hodin.
  • Celoroční instalace – Nejideálnější období pro položení travního koberce je od března do listopadu, ale lze ho položit téměř kdykoliv, pokud to počasí dovolí. Venkovní teploty nesmí klesnout pod 5 stupňů. Pokládku travního koberce nelze provést, pokud prší.
  • Odolnost – Trávníky založené pokládkou jsou pevné a odolné vůči plevelu, mechu v trávníku a dalším chorobám. Můžete si užívat stejnoměrně hustý a pružný trávník po celé své okrasné zahradě.

Položení travního koberce zahrnuje:

  • Terénní úpravy pozemku – Před samotnou pokládkou travního koberce se postaráme o srovnání terénu do roviny.
  • Profesionální příprava půdy – Zajistíme optimální podmínky pro profesionální pokládku. Od odstranění plevele po provzdušnění trávníku a zarovnání půdy.
  • Profesionální pokládka – Zajistíme rychlou a efektivní pokládku travního koberce. Službu jsme schopni provést už během 24 hodin.
  • Podpora po pokládce – Získáte od nás tipy, jak o svůj nově založený trávník správně pečovat. Radši přenecháte péči o trávník odborníkům? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Travní koberce od Red Berlin One – pokládka i profesionální péče

S námi získáte trávník, který bude nejen krásný, ale i odolný a zdravý. Kromě pokládky travního koberce či založení trávníku výsevem nabízíme také kompletní údržbu a péči o váš trávník. Naše služby zahrnují sekání trávy, vertikutaci trávníku pro odstranění mechů a provzdušnění půdy, a hnojení trávníku pro silný a zdravý růst.

Máte zájem o tuto službu?

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

Realizace proměny zahrady započala v červnu 2023, kdy jsme obdrželi konkrétní požadavek…

Zobrazit více

Realizace zahrady u rodinného domu, která započala v červnu 2021, byla provedena s…

Zobrazit více

Realizace projektu zahradní proměny započala začátkem června 2020, kdy jsme se pustili do…

Zobrazit více