Menu

Zahradní proměny

Máte představu o dokonalé zahradě, ale nevíte, jak ji realizovat? Nebo snad toužíte po zcela novém vzhledu vašeho venkovního prostoru? Společně vytvoříme okrasnou zahradu, která bude přesně odpovídat vašim představám a potřebám.

Rekonstrukce zahrady

Rozprostírá se vám kolem domu spíš džungle, než okrasná zahrada? V Red Berlin One jsme připraveni na všechno a dokážeme vdechnout duši každé zahradě. Rádi se postaráme o kompletní zahradní proměnu včetně terénních úprav pozemku, rekonstrukce trávníků i nové vysázení stromů a dalších rostlin. Mezi naše zahradní proměny patří:

  • Modernizace stávajících zahrad – Tato možnost je ideální pro ty, kteří chtějí zachovat charakter své zahrady s minimálními změnami. Můžeme se zaměřit na stříhání a tvarování stromů, živých plotů a okrasných keřů, či dokonce přidat nové prvky, které zmodernizují existující prostředí.
  • Rekonstrukce zarostlé zahrady – Obklopuje váš domov džungle v podobě nepotřebné vegetace a zarostlých houštin? I s tím máme zkušenosti. Zkrotíme vaši zahradu a přetvoříme ji v čisté, udržované a atraktivní prostředí.
  • Rekonstrukce zahrady ve svahu – Vlastníte dům v neupraveném svažitém terénu, který byste rádi přetvořili v okrasnou zahradu ve svahu? I s tím vám dokážeme pomoci. Osázíme zahradu ve svahu rostlinami i travním porostem a vytvoříme jedinečné místo k relaxaci.

Proč proměnit svou zahradu s Red Berlin One?

Vážíme si každého klienta a jeho představ o ideální zahradě. Přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně s důrazem na kvalitu, detail a dlouhodobou udržitelnost.

Zahrada je živým organismem, který vyžaduje pozornost, péči a občas i proměnu. Na této cestě vám budeme vždy po ruce. V případě zájmu o kompletní návrh zahrady či jinou službu nás neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o tuto službu?

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

Realizace proměny zahrady započala v červnu 2023, kdy jsme obdrželi konkrétní požadavek…

Zobrazit více

Realizace zahrady u rodinného domu, která započala v červnu 2021, byla provedena s…

Zobrazit více

Realizace projektu zahradní proměny započala začátkem června 2020, kdy jsme se pustili do…

Zobrazit více