Menu

Kompletní návrh zahrad

Toužíte po dokonalé zahradě? Po místě, kde budete odpočívat v obklopení přírody? Realizujte svoji představu s Red Berlin One. Naši profesionálové vám vytvoří kompletní návrh zahrady přesně podle vašich představ.

Tvoříme zahrady snů

Ve svém oboru máme dlouholetou tradici, a proto vám dokážeme nabídnout vysoce kvalitní služby a vytvořit zahradu vašich snů. V Red Berlin One rozumíme tomu, že zahrada není pouhým prostorem okolo domu – je to místo, které je určené pro chvíle vaší pohody v obklopení přírody. Zahradu dokážeme realizovat od prvotního návrhu zahrady až po finální zhotovení. Specializujeme se na okrasné zahrady, přírodní zahrady i předzahrádky a okrasné zahrady ve svahu.

Vždy začneme důkladnou konzultací, ve které nám sdělíte, co pro vás zahrada znamená a jakou funkci by měla plnit. Na základě konzultace vytvoříme konečný návrh, včetně rozpočtu. Od začátku tak budete vědět, do čeho jdete. V případě vašeho zájmu můžeme návrh zahrady také kompletně zrealizovat a vytvořit dokonalou zahradu k odpočinku a relaxaci.

Naše služby zahrnují

  • Kompletní návrh zahrad – Od prvotního návrhu po finální realizaci. Vytváříme zahrady, které reflektují vaše přání.
  • Konzultace a poradenství v oboru zahradnictví – Chcete se do úprav pustit sami, ale hodila by se vám odborná rada? Jsme tu pro vás!
  • Údržba okrasných zahrad – Pečlivá péče o již založenou zahradu je nezbytností a pravidelná péče zahradníka je velmi znát. Nabízíme pravidelnou údržbu zeleně a péči o trávník.
  • Zahradní proměny – Specializujeme se na vytváření jedinečných zahradních scenérií. Přetvoříme vaši stávající zahradu dle moderních trendů a vdechneme jí nový život.
  • Realizace zahrad – Pečlivé terénní úpravy pozemku, výsadba stromů a rostlin, pokládka travního koberce či jeho výsev. Používáme kvalitní materiály a dbáme na každý detail, aby vaše zahrada prospívala a rozvíjela se.

Proč vybrat právě nás?

Nabízíme vám komplexní přístup. Ať už toužíte po okrasné zahradě, která oslní každého návštěvníka, o malebném přírodním koutku pro odpočinek nebo o praktické předzahrádce, která přivítá každou návštěvu – tento sen zrealizujeme.

V Red Berlin One si vážíme každého klienta a jeho představ o ideální zahradě. Přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně s důrazem na kvalitu, detail a dlouhodobou udržitelnost.

Zahrada je živým organismem, který vyžaduje pozornost, péči a občas i proměnu. My v Red Berlin One jsme zde, abychom vám na této cestě byli vždy po ruce. V případě zájmu o kompletní návrh zahrady či jinou službu nás neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o tuto službu?

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

Realizace proměny zahrady započala v červnu 2023, kdy jsme obdrželi konkrétní požadavek…

Zobrazit více

Realizace zahrady u rodinného domu, která započala v červnu 2021, byla provedena s…

Zobrazit více

Realizace projektu zahradní proměny započala začátkem června 2020, kdy jsme se pustili do…

Zobrazit více

Potřebujete poradit? Zeptejte se na cokoliv.