Menu

Stříhání a tvarování stromů a živých plotů

Toužíte po dokonalé zahradě? Stříhání a tvarování stromů a živých plotů dodá vaší zahradě unikátní charakter. Náš tým profesionálů vytvaruje všechny dřeviny přesně podle vašich představ a přání.

Profesionální tvarování okrasných dřevin

Okrasné stromy a živé ploty jsou základními pilíři vaší zahrady. Nejenže přispívají k celkové estetice, ale hrají také klíčovou roli v ekosystému vašeho venkovního prostoru. Red Berlin One vám nabízí profesionální řez stromů, okrasných keřů a stříhání živých plotů, které podporují zdraví vaší zeleně a zároveň zvyšují estetickou hodnotu vaší okrasné zahrady.

Kdy stříhat okrasné dřeviny

Nejvhodnější dobou pro stříhání a tvarování stromů a keřů je březen až polovina dubna. V tomto období jsou rostliny ještě ve vegetačním klidu, a proto se řezné plochy hojí rychleji.

Výhody stříhání a tvarování stromů, živých plotů a keřů

Zdraví rostlin – Pravidelné stříhání a tvarování nejen zlepšuje vzhled okrasných stromů a živých plotů, ale přispívá také k jejich zdraví a správnému růstu tím, že odstraňuje poškozené části a podporuje vzdušnost.

Estetická hodnota – Řez okrasných stromů a živých plotů přidává vaší zahradě jedinečný vizuální rozměr, zdůrazní styl a charakter vašeho venkovního prostoru.

Personalizace – Naše služba je plně přizpůsobitelná vašim specifickým potřebám a přáním. Od jemných úprav až po radikální tvarování okrasných dřevin.

Zkrášlete svou okrasnou zahradu s Red Berlin One

Kromě profesionální péče o vaše stromy a živé ploty, nabízíme také okrasné tvarování jehličnanů. Pokud toužíte po zcela novém venkovním prostoru, věnujeme se také kompletním návrhům zahrad a jejich realizaci. Pokud si nevíte rady, můžete se obrátit na naše profesionály o odbornou radu. Náš tým je připravený vám vyjít maximálně vstříc. Více o kvalitách našich služeb se dozvíte v sekci reference.

Máte zájem o tuto službu?

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

Realizace proměny zahrady započala v červnu 2023, kdy jsme obdrželi konkrétní požadavek…

Zobrazit více

Realizace zahrady u rodinného domu, která započala v červnu 2021, byla provedena s…

Zobrazit více

Realizace projektu zahradní proměny započala začátkem června 2020, kdy jsme se pustili do…

Zobrazit více