Menu

Okrasné tvarování jehličnanů

Sníte o zahradě plné designových prvků? Okrasné tvarování jehličnanů je tou správnou volbou a dodá vaší zahradě úplně jiný rozměr. Náš tým profesionálů vám je vytvaruje přesně podle vašich představ a přání.

Okrasné jehličnany do zahrady

Dopřejte své okrasné zahradě nezbytnou péči v podobě pravidelné údržby zeleně. Díky odborné péči zůstane vaše zahrada zdravá, krásná a atraktivní po celý rok. Kromě okrasného tvarování jehličnanů nabízíme také stříhání a tvarování stromů a živých plotů.

Naše profesionální služba okrasného tvarování jehličnanů poskytuje nejen jejich údržbu, ale promění vaše stromy ve skutečné umělecké dílo. Díky tvarování jehličnanů vynikne vaše okrasná zahrada ještě o něco více.

Hlavní výhody okrasného tvarování jehličnanů

Zdraví rostlin – Pravidelné tvarování nejen zlepšuje vzhled jehličnanů, ale také přispívá k jejich zdraví a správnému růstu tím, že odstraňuje poškozené části a podporuje vzdušnost koruny.

Estetická hodnota – Okrasné tvarování jehličnanů přidává vaší zahradě jedinečný vizuální rozměr, zdůrazní styl a charakter vašeho venkovního prostoru.

Personalizace – Naše služba je plně přizpůsobitelná vašim specifickým potřebám a přáním. Od jemných úprav až po radikální tvarování.

Kdy stříhat okrasné jehličnany

Nejvhodnější období pro stříhání a tvarování jehličnanů je na jaře, a to přibližně od poloviny dubna až do začátku června. Jehličnanům začínají v této době rašit světle zelené špičky větví. Druhým vhodným obdobím pro tvarování jehličnanů je září. V té době jehličnany vyzrávají a pomalu se připravují na zimní období.

Zkrášlete svou okrasnou zahradu s Red Berlin One

Kromě profesionální údržby vašich jehličnanů a jiné zeleně, nabízíme také péči o váš trávník. Pokud toužíte po zcela novém venkovním prostoru, věnujeme se také kompletním návrhům zahrad a jejich realizaci. Pokud si nevíte rady, můžete se obrátit na naše profesionály o odbornou radu. Jsme připraveni vám vyjít maximálně vstříc.

Máte zájem o tuto službu?

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

Realizace proměny zahrady započala v červnu 2023, kdy jsme obdrželi konkrétní požadavek…

Zobrazit více

Realizace zahrady u rodinného domu, která započala v červnu 2021, byla provedena s…

Zobrazit více

Realizace projektu zahradní proměny započala začátkem června 2020, kdy jsme se pustili do…

Zobrazit více