Menu

Výsadba stromů, keřů a rostlin

Máte vizi o zahradě, která je plná života a barev, ale nevíte, jak na to? S naší službou výsadby rostlin proměníte své představy ve skutečnost. Na základě vašich přání vybereme a vysadíme stromy, keře a další rostliny, které dokonale oživí vaši okrasnou zahradu.

Harmonická zahrada plná rostlin

Ať už sníte o barevných záhonech nebo elegantních zelených oázách, naše týmy jsou připraveny realizovat vaše představy. Nabízíme výsadbu širokého spektra rostlin, od květin a okrasných keřů po vzrostlé okrasné stromy. Kromě toho nabízíme také založení trávníku výsevem či pokládku travního koberce.

Výsadba stromů a dalších rostlin na míru

Výsadbu stromů a rostlin můžeme provést u okrasných zahrad, ale i přírodních zahrad nebo předzahrádek. Provedeme také osázení zahrad ve svahu. Nabízíme širokou škálu výsadbových služeb dle vašich představ:

  • Květinové záhony – Vytvoříme barevné kompozice, které oživí vaši okrasnou zahradu po celý rok.
  • Stromy a keře – Vzrostlé stromy a okrasné keře vytvoří stinná místa pro váš odpočinek.
  • Okrasná zeleň – Vytvoříme pro vás zelenou oázu plnou rozmanitých druhů trvalých rostlin. Stačí si jen vybrat.
  • Venkovní květináče – Osázené venkovní květináče oživí každý venkovní prostor. Rozzáří vaši zahradu barvami všeho druhu. Tato služba umožňuje individuální výběr rostlin a květináčů, které doladí vaši okrasnou zahradu do posledního detailu.

Výsadba rostlin s Red Berlin One

V Red Berlin One máme vášeň pro zahradnictví a bohaté zkušenosti, které nám umožňují poskytovat nejen kvalitní služby, ale také osobní přístup. Rozumíme důležitosti pečlivě navrženého a dobře udržovaného venkovního prostoru. Proto kromě výsadby stromů a dalších rostlin nabízíme širokou škálu služeb, které pokryjí vše od terénních úprav pozemku až po založení trávníku. Nevíte, kde začít? Náš tým je připravený poskytnout vám odborné konzultace a poradenství.

Máte zájem o tuto službu?

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

Realizace proměny zahrady započala v červnu 2023, kdy jsme obdrželi konkrétní požadavek…

Zobrazit více

Realizace zahrady u rodinného domu, která započala v červnu 2021, byla provedena s…

Zobrazit více

Realizace projektu zahradní proměny započala začátkem června 2020, kdy jsme se pustili do…

Zobrazit více