Menu

Rekonstrukce zahrady včetně pokládky travního koberce Praha

Realizace proměny zahrady započala v červnu 2023, kdy jsme obdrželi konkrétní požadavek od zákazníka, který jsme důkladně promysleli a lehce návrh upravili, aby co nejlépe vyhovoval jeho potřebám. Po schválení jsme se pustili do práce a zrealizovali celý projekt s precizností a péčí.

Prvním krokem bylo kompletní odstranění původního travního porostu a materiálu ze zahrady, abychom vytvořili čistou a připravenou plochu pro další úpravy. Hrubé terénní úpravy pozemku byly provedeny pomocí ručního rotavátoru, který zajistil kvalitní a rovnoměrný povrch. Zbytek plochy byl pečlivě srovnán a připraven na pokládku travních koberců, která byla následujícím krokem.

Zahrada se nachází ve svahu, což vyžadovalo speciální opatření pro zajištění stability a bezpečnosti. Proto jsme použili betonové imitace dřevěných pražců jako nášlapy a zábrany sesuvu hlíny při silných deštích. Tím jsme nejen dodali estetický prvek do zahrady, ale také zvýšili její funkčnost a bezpečnost.

Během realizace zahrady jsme se snažili co nejvíce zužitkovat materiál, který již byl na zahradě, abychom minimalizovali zátěž pro životní prostředí a udrželi náklady na projektu na přijatelné úrovni. Díky naší usilovnosti a zkušenostem jsme dokázali efektivně využít dostupné zdroje a dosáhnout vynikajících výsledků pro našeho klienta.

Máte zájem o tuto službu?

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu.

Nevíte si rady?

Nevadí, pošlete nám nezávaznou poptávku, budeme se vám věnovat.

Poslat nezávaznou poptávku

Nejnovější reference

Realizace proměny zahrady započala v červnu 2023, kdy jsme obdrželi konkrétní požadavek…

Zobrazit více

Realizace zahrady u rodinného domu, která započala v červnu 2021, byla provedena s…

Zobrazit více

Realizace projektu zahradní proměny započala začátkem června 2020, kdy jsme se pustili do…

Zobrazit více

Potřebujete poradit? Zeptejte se na cokoliv.